More Boxes (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: more
ast: más

en: Reset
ast: Reafitar

en: default
ast: predefiníu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Table
ast: Tabla

en: Filters
ast: Filtros
