More Boxes (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: term
bo: ཐ་སྙད

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Sort order
bo: གོ་རིམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Link URL
bo: URL དང་སྦྲེལ་བ

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Use pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད་སྤྱོད་པ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Link title
bo: ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
