More Boxes (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: more
cy: mwy

en: Reset
cy: Ailosod

en: default
cy: rhagosod

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Sort order
cy: Dosbarthu trefn

en: Table
cy: Tabl

en: Link URL
cy: Cysylltu URL

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Defaults
cy: Rhagosodiadau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Use pager
cy: Defnyddio galwr

en: Offset
cy: Ongli

en: Link title
cy: Pennwad dolen

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
