More Boxes (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།
