More Boxes (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: more
el: περισσότερα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: default
el: προεπιλογή

en: term
el: όρος

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Term
el: Όρος

en: Sort order
el: Σειρά ταξινόμησης

en: Desc
el: Φθί

en: Table
el: Πίνακας

en: Link URL
el: URL συνδέσμου

en: Class
el: Κλάση

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Browse
el: Εξερεύνηση

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Use pager
el: Χρήση σελιδομετρητή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Link title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
