More Boxes (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: more
eo: pli

en: Reset
eo: Restarigu

en: default
eo: defaŭlto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Desc
eo: malkreske

en: Table
eo: Tabelo

en: Filters
eo: Filtroj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Features
eo: Ecoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Use pager
eo: Uzu tabulpaĝilon

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
