More Boxes (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: more
eu: gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: default
eu: lehenetsia

en: term
eu: terminoa

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Term
eu: Termino

en: Desc
eu: Beheraka

en: group
eu: taldea

en: Table
eu: Taula

en: Link URL
eu: Esteka URLa

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Teasers
eu: Laburpenak

en: Image path
eu: Irudiaren bide-izena

en: Apply
eu: Ezarri

en: Sort
eu: Sailkatu

en: Use pager
eu: Orrietan banatu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Link title
eu: Estekaren izenburua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
