More Boxes (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: more
hr: više

en: Reset
hr: Poništi

en: default
hr: Zadano

en: term
hr: pojam

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Term
hr: Pojam

en: Sort order
hr: Redoslijed

en: Desc
hr: Silazno

en: Table
hr: Tablica

en: Link URL
hr: URL poveznice

en: Filters
hr: Prečistači

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Teasers
hr: Sažeci

en: Features
hr: Značajke

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
