More Boxes (7.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: more
ht: plis

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Vocabulary
ht: Vokabilè

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
