More Boxes (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Title
hu: Cím

en: more
hu: tovább

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: default
hu: alapértelmezés

en: term
hu: kifejezés

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Term
hu: Kifejezés

en: Node Type
hu: Tartalomtípus

en: Sort order
hu: Rendezési sorrend

en: Desc
hu: Csökk

en: group
hu: csoport

en: Table
hu: Táblázat

en: Link URL
hu: Hivatkozás webcím

en: Class
hu: Osztály

en: Filters
hu: Szűrők

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Browse
hu: Böngészés

en: Teasers
hu: Bevezetők

en: Features
hu: Jellemzők

en: Image path
hu: Képfájl útvonala

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Sort
hu: Sorbarendezés

en: Use pager
hu: Lapozó használata

en: Offset
hu: Eltolás

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ
