More Boxes (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: default
mn: Үндсэн

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Table
mn: Хүснэгт
