More Boxes (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Title
nl: Titel

en: more
nl: meer

en: default
nl: standaard

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Node Type
nl: Inhoudstype

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Desc
nl: Aflopend

en: group
nl: groep

en: Table
nl: Tabel

en: Link URL
nl: Link-URL

en: Class
nl: Klasse

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Browse
nl: Bladeren

en: Image path
nl: Afbeeldingspad

en: Apply
nl: Toepassen

en: Sort
nl: Sorteren

en: Use pager
nl: Paginering gebruiken

en: Link title
nl: Linktitel

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
