More Boxes (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: more
ps: نور

en: default
ps: تلواله

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Table
ps: لښتيال

en: Link URL
ps: پيوند پته

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Use pager
ps: pager وکاروه

en: - All -
ps: - ټول -
