More Boxes (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: more
sl: več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: default
sl: privzeto

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Table
sl: Tabela

en: Filters
sl: Filtri
