More Boxes (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: more
sq: tjetër

en: Reset
sq: Rifillo

en: default
sq: e prezgjedhur

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Table
sq: Tabela

en: Filters
sq: Filtrat
