More Boxes (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Title
sv: Titel

en: more
sv: mer

en: Reset
sv: Återställ

en: default
sv: förvald

en: All
sv: Alla

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Sort order
sv: Sorteringsordning

en: Desc
sv: Fallande

en: group
sv: grupp

en: Table
sv: Tabell

en: Link URL
sv: URL för länk

en: Class
sv: Klass

en: Filters
sv: Filter

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Browse
sv: Bläddra

en: Teasers
sv: Förhandstittar

en: Features
sv: Funktioner

en: Image path
sv: Bildsökväg

en: Apply
sv: Applicera

en: Sort
sv: Sortera

en: Use pager
sv: Använd paginering

en: Offset
sv: Kompensera

en: Link title
sv: Titel för länk

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande
