More Boxes (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமை

en: default
ta: இயல்புநிலை

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Sort order
ta: ஒழுங்கு வரிசை

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Defaults
ta: இயல்புநிலைகள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
