More Boxes (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: more
af: meer

en: Reset
af: Herstel

en: default
af: verstek

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Table
af: Tabel

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
