More Boxes (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: more
bg: още

en: Reset
bg: Рестартирай

en: default
bg: по подразбиране

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Table
bg: Таблица

en: Filters
bg: Филтри

en: Apply
bg: Търси
