More Boxes (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Title
gl: Título

en: more
gl: máis

en: Reset
gl: Reiniciar

en: default
gl: predeterminado

en: term
gl: termo

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Term
gl: Termo

en: Sort order
gl: Orde predeterminada

en: Table
gl: Táboa

en: Class
gl: Clase

en: Filters
gl: Filtros

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Browse
gl: Explorar

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Image path
gl: Ruta da imaxe

en: Apply
gl: Aplicar

en: Use pager
gl: Usar paxinador

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
