More Boxes (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: more
ku: زیاتر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: default
ku: بنەڕەتی

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Table
ku: خشتە

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان
