More Boxes (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: default
lt: įprasta

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Term
lt: Terminas

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: group
lt: grupė

en: Table
lt: Lentelė

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: Class
lt: Klasė

en: Filters
lt: Filtrai

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Browse
lt: Naršyti

en: Features
lt: Savybės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Use pager
lt: Naudoti puslapiavimą

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
