More Boxes (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: more
my: ပို၍

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Table
my: ဇယား

en: Image path
my: ဓာတ်ပုံတည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
