More Boxes (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: more
ro: mai multe

en: Reset
ro: Resetează

en: default
ro: implicit

en: term
ro: termen

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Term
ro: Termen

en: Sort order
ro: Ordine de sortare

en: Desc
ro: Descendent

en: Table
ro: Tabel

en: Link URL
ro: URL Link

en: Class
ro: Clasă

en: Filters
ro: Filtre

en: Defaults
ro: Implicite

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Browse
ro: Răsfoire

en: Teasers
ro: Versiuni scurte(rezumate)

en: Features
ro: Caracteristici

en: Image path
ro: Calea către imagine

en: Apply
ro: Aplică

en: Sort
ro: Sortare

en: Use pager
ro: Folosiţi paginatorul

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
