More Boxes (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Title
sk: Názov

en: more
sk: viac

en: default
sk: predvolené

en: term
sk: termín

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Term
sk: Termín

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Desc
sk: Zostupne

en: group
sk: skupina

en: Table
sk: Tabuľka

en: Link URL
sk: URL adresa

en: Class
sk: Trieda

en: Filters
sk: Filtre

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Browse
sk: Prehľadávať

en: Teasers
sk: Upútavky

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Image path
sk: Cesta k obrázku

en: Apply
sk: Použiť

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Use pager
sk: Použiť stránkovanie

en: Offset
sk: Ofset

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
