More Boxes (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Title
ug: تىما

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Link URL
ug: ئۇلانما ئادرېسى

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Browse
ug: كۆرۈش

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى

en: - All -
ug: ھەممىسى
