More Boxes (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: more
be: болей

en: Reset
be: Скінуць

en: default
be: прадвызначана

en: term
be: тэрмін

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Term
be: Тэрмін

en: Table
be: Табліца

en: Filters
be: Фільтры

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Features
be: Функцыі

en: Apply
be: Ужыць
