More Boxes (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: more
bs: još

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Sort order
bs: Redoslijed razvrstavanja

en: Table
bs: Tabela

en: Filters
bs: Filteri

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
