More Boxes (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Title
ca: Títol

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: default
ca: predeterminat

en: term
ca: terme

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Term
ca: Terme

en: Node Type
ca: Tipus del node

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: group
ca: grup

en: Table
ca: Taula

en: Link URL
ca: URL de l'enllaç

en: Class
ca: Classe

en: Filters
ca: Filtres

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Browse
ca: Navega

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Image path
ca: Camí de la imatge

en: Apply
ca: Aplica

en: Sort
ca: Ordenació

en: Use pager
ca: Usa paginador

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -
