More Boxes (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: more
et: veel

en: Reset
et: Tühista

en: default
et: vaikimisi

en: term
et: termin

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Term
et: Termin

en: Sort order
et: Sorteerimise suund

en: Desc
et: Kahanev

en: Table
et: Tabel

en: Link URL
et: Lingi URL

en: Class
et: Klass

en: Filters
et: Filtrid

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Browse
et: Sirvi

en: Features
et: Omadused

en: Apply
et: Rakenda

en: Sort
et: Järjesta

en: Use pager
et: Lehitseja

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav
