More Boxes (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: more
fa: بیشتر

en: Reset
fa: بازنشانی

en: default
fa: پیش‌فرض

en: term
fa: واژه

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Term
fa: واژه

en: Sort order
fa: ترتیب مرتب سازی

en: Desc
fa: نزولی

en: Table
fa: جدول

en: Link URL
fa: آدری پیوند

en: Class
fa: کلاس

en: Filters
fa: فیلترها

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Image path
fa: مسیر تصویر

en: Apply
fa: تایید

en: Sort
fa: مرتب‌سازی

en: Offset
fa: جابجایی

en: Link title
fa: عنوان پیوند

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
