More Boxes (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: more
fi: lisää

en: Reset
fi: Palauta

en: default
fi: oletus

en: term
fi: termi

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Term
fi: Termi

en: Node Type
fi: Solmun tyyppi

en: Sort order
fi: Lajittelujärjestys

en: group
fi: ryhmä

en: Table
fi: Taulukko

en: Link URL
fi: Linkin osoite

en: Class
fi: Luokka

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Browse
fi: Selaa

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Image path
fi: Kuvien hakupolku

en: Apply
fi: Käytä

en: Sort
fi: Järjestä

en: Use pager
fi: Käytä sivutusta

en: Link title
fi: Linkin otsikko

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -
