More Boxes (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: more
fil: marami pa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak

en: Filters
fil: Mga salaan
