More Boxes (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: more
gu: વધુ

en: default
gu: મૂળભૂત

en: All
gu: બધા

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Apply
gu: લાગુ કરો
