More Boxes (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: more
hi: और भी

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: default
hi: तयशुदा

en: term
hi: परिभाषा

en: All
hi: सभी

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Sort order
hi: क्रमबद्ध आदेश

en: Desc
hi: अवरोही

en: group
hi: समूह

en: Table
hi: तालिका

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
