More Boxes (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: more
hy: ավելի

en: Block
hy: Բլոկ

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
