More Boxes (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Reset
kk: Ысыру

en: default
kk: әдепкі

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Table
kk: Кесте

en: Filters
kk: Фильтерлері
