More Boxes (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: default
ml: സ്വതവേ

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
