More Boxes (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: more
mr: आणखी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: default
mr: मुलभूत

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: group
mr: समुह

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
