More Boxes (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: more
nn: meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: default
nn: standard

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: group
nn: gruppe

en: Table
nn: Tabell

en: Class
nn: Klasse

en: Filters
nn: Filter

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
