More Boxes (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: more
te: మరిన్ని

en: default
te: అప్రమేయం

en: All
te: అన్నీ

en: Table
te: పట్టిక

en: Features
te: విశేషాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
