More Boxes (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: more
az: daha çox

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: term
az: termin

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Term
az: Termin

en: Sort order
az: Sırala

en: Desc
az: azaldın

en: Table
az: Cədvəl

en: Link URL
az: URL linki

en: Filters
az: Filtrlər

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Use pager
az: Peycerdən istifadə edin

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
