More Boxes (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Titill

en: more
is: meira

en: Reset
is: Endursetja

en: default
is: sjálfgefið

en: term
is: flokkunarhugtak

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Term
is: Hugtak

en: Sort order
is: Röðun

en: Table
is: Tafla

en: Filters
is: Síur

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Sort
is: Raða

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
