More Boxes (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: more
ka: მეტი

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Table
ka: ცხრილი

en: Link URL
ka: ბმულის მისამართი

en: Filters
ka: ფილტრები

en: - All -
ka: - ყველა -
