More Boxes (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: more
lv: vairāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: default
lv: noklusējums

en: term
lv: termins

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Term
lv: Termins

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Desc
lv: Dilst.

en: Table
lv: Tabula

en: Link URL
lv: Saites URL

en: Filters
lv: Filtri

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Sort
lv: Kārtot

en: Use pager
lv: Izmantot lapu pārslēdzēju

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
