More Boxes (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Title
oc: Títol

en: more
oc: mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: default
oc: defaut

en: term
oc: tèrme

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Term
oc: Tèrme

en: Sort order
oc: Òrdre de triada

en: Table
oc: Tablèu

en: Link URL
oc: Url del Ligam

en: Filters
oc: Filtres

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Sort by
oc: Triar per

en: Browse
oc: Percórrer

en: Features
oc: Foncionalitats

en: banner
oc: bandièra

en: Apply
oc: Aplicar

en: Use pager
oc: Utilizar la paginacion

en: Offset
oc: Decalatge

en: Link title
oc: Títol del ligam

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
