More Boxes (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: more
sr: још

en: Block
sr: Блок

en: Sort order
sr: Редослед сортирања

en: Sort by
sr: Сортирај по
