More Boxes (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: term
th: ข้อมูล

en: All
th: ทั้งหมด

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Sort order
th: ลำดับการเรียง

en: Table
th: ตาราง

en: Link URL
th: ลิงค์ URL

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Use pager
th: ใช้ pager
