Morris (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Line Width
hu: Vonal szélessége

en: Y Axis Label
hu: Y-tengely címkéje

en: Graph width in pixels
hu: Grafikon szélessége pixelben

en: Graph height in pixels
hu: Grafikon magassága pixelben

en: Line width in pixels
hu: Vonalszélesség pixelben

en: Point Size
hu: Pontméret

en: Point size in pixels
hu: Pontméret pixelben
