Morris (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Y Axis
uk: Вісь Y

en: Line Width
uk: Ширина лінії

en: Morris
uk: Морріс

en: Point Size
uk: Розмір точки
